سوالات متداول

 

  • آیا موجودی و قیمت محصولات رنگین تویز به روز و درست هستند؟

تمامی محصولات سایت رنگین تویز دارای موجودی و قیمت به روز شده و درست هستند. در نتیجه چنانچه روی محصول، برچسب ” در انبار موجود نمی باشد” را مشاهده نمی کنید، می توانید با خیال راحت و اطمینان از موجود بودن کالا، خرید خود را انجام دهید.

  • امکان مراجعه حضوری مشتریان برای خرید وجود دارد؟

خیر. از آن جایی که رنگین تویز یک فروشگاه اینترنتی می باشد، مشتریان عزیز می بایست سفارش خود را فقط به صورت اینترنتی ثبت کنند. از این رو تلاش ما بر این بوده تا هنگام قرار دادن عکس و اطلاعات محصولات واضح ترین و کامل ترین اطلاعات ممکن را در اختیار قرار دهیم.

  • برای تغییر یا انصراف از سفارش چه باید کرد؟

در درجه اول هنگام خرید دقت بفرمایید تا دقیقا محصولی که می خواهید خریداری کنید و از قصد خرید اطمینان حاصل کنید تا نیاز به تغییر یا کنسلی نباشد.

چنانچه قصد انصراف از سفارش خود را دارید، و شما در سایت رنگین تویز حساب کاربری دارید، در این صورت می توانید با شماره ۰6133382047 تماس بگیرید تا همکاران ما برای شما کنسل کنند. اگر قصد ایجاد تغییر در سفارش ثبت شده خود را دارید نیز با همکاران پشتیبانی 09165281090 ما تماس بگیرید تا برای شما انجام دهند.

  • آیا محصولات قرار داده شده در سایت رنگین تویز اصل و مطمئن هستند؟

بله. مجموعه رنگین تویز همواره محصولات خود را از وارد کننده ها و پخش کننده های معتبر تهیه می کند و می توانید از اصل بودن محصولات اطمینان داشته باشید. محصولات ارائه شده در سایت رنگین تویز دارای ضمانت اصالت کالا می باشند.

  • آیا افرادی که سفارش ها را تحویل می دهند، دستگاه کارتخوان سیار دارند؟

خیر. سفارشها فقط از طریق پرداخت اینترنتی سایت ممکن می باشد و سایت با توجه به داشتن نماد الکترونیکی کاملا ایمن و مطمئن می باشد.

  • شرایط همکاری با فروشگاه چگونه است؟

چنانچه شما تولید کننده و یا توزیع کننده محصولاتی هستید که مناسب ارائه در سایت رنگین تویز می باشد، می توانید جهت همکاری با شماره 06133382047 قسمت بازرگانی، تماس بگیرید.

  • آیا امکان تعویض کالای خریداری شده، به علت تغییر رنگ، سایز یا دلایل دیگر وجود دارد؟

چنانچه قصد تعویض محصول خریداری شده خود را دارید، طبق توضیحات ارائه شده در قسمت “روش های بازگرداندن کالا” می توانید محصول خود را نهایتا تا 48 ساعت پس از خرید، تعویض نمایید. کارتن و بسته بندی و محصول باید کاملا سالم باشد تا برای شما تعویض شود.

برای لذت خرید آنلاین از فروشگاه رنگین تویز دیدن کنید